O nás / About us

 

Jmenuji se Gaston Petrovický vítr a moje panička Lenka si mě vybrala, protože jsem se jí líbil. Líbil se jí totiž velký bílý pejsek s černými puntíky po celém tělíčku a to jsem byl já :-). Protože je ale moc zodpovědná,  než si mě pořídila, tak si o puntíkatých pejscích sama všechno zjistila,aby věděla, jak a co má se mnou dělat, abych byl spokojený a nic mi nechybělo. A když už to všechno věděla, tak si pro mě přijela k mamince Judynce do chovatelské stanice Petrovický vítr, kde jsem se narodil a kde už jsem na ní netrpělivě čekal.

 

Snil jsem totiž tajně o mojí nové lidské mamince, s malou holčičkou, se kterou bych si hrál a byl kamarád. A všechno se mi vyplnilo. Mám velkou paničku Lenku, mám také malou paničku Nikolku obě mě mají moc rády a já je také hodně miluju a jsem s nimi moc šťastný. Je to moje nová rodina a všicni společně žijeme v domečku se zahrádkou na Praze 4. Moc si spolu užíváme, taky hodně všude jezdíme, stal se ze mě malý výletník.

undefined        undefined

A protože mám Průkaz původu a změřená ouška speciálním vyšetřením, které se jmenuje audiometrie, s výsledkem Baer +/+  a také jsem moc hezký, paničky mě vzaly na výstavu a také mě uchovnily. Už jsem dospělý pes a mám už i svoje malé puntíkaté děti. Jsem tatínek.

Jsem prý také hodně podobný mojí psí babičce, která byla až z daleké Anglie a přijela jsem bydlet, protože je tady moc hezky.  Jsem za to moc rád, taky se mi moje babička líbila.

Tak Vás tady vítám a jsem rád, že jste se k nám a na mě přišli podívat.